טופס יצירת קשר

זיהוי והשוואת כתבי יד, זיהוי והשוואת חתימות, חוות דעת משפטית..

על גרפולוגיה משפטית ורשלנות רפואית

תחום המשפט הוא תחום רחב מאוד. כאשר אנחנו חווים מקרה של רשלנות רפואית אנחנו צריכים להיות מודעים לכך שעומדות בפנינו גם אפשרויות משפטיות – אנחנו יכולים לתבוע את הרופא המטפל. כאשר אנחנו חווים מקרה שבו הרופא המטפל שלנו לא טיפל בנו באופן ראוי או טוב מספיק ונגרם לנו נזק אנחנו יכולים להחליט לתבוע אותו ולקבל פיצוי הולם. בתחום המשפט וגם בתחום של תביעות רשלנות רפואית יש הרבה מאוד אפשרויות לתביעה ולמהלכים משפטיים כולל שימוש בתחום של גרפולוגיה משפטית. תחום הגרפולוגיה הוא תחום רחב, ובתוכו כלול תחום הגרפולוגיה המשפטית שכולל השוואת מסמכים, השוואת חתימות, בדיקת זיופים ומתן חוות דעת משפטית. וכך למשל, באמצעות השוואת החתימה של הרופא על מסמך שבמחלוקת (מסמך שחתימתו מופיעה עליה אך הוא טוען שלא הוא החתום), לחתימה שאינה מוכחשת על-ידו - ניתן לקבוע האם הוא אכן זה שחתם על המסמך אם לאו.

מה עלינו לעשות במקרה של רשלנות רפואית?

במקרה שחווינו רשלנות רפואית אנחנו לא צריכים להסכין אם המציאות הקשה ופשוט להמשיך הלאה. מקרים של רשלנות רפואית יכולים להיות מקרים של חיים ומוות או מקרים בהם נגרם לנו או לבן משפחתנו נזק בלתי הפיך. רשלנות היא למעשה מקרה בו הרופא טיפל בנו בחוסר תשומת לב או עש טעויות קריטיות בטיפול שלנו. עורך דין המתמחה בתיקי רשלנות רפואית יוכל להעניק לנו ייעוץ משפטי ולהנחות אותנו האם כדאי לנו לתבוע את הרופא בבית המשפט. מאוד מקובל כיום לתבוע רופאים בגין רשלנות שלהם ואנחנו יכולים לקבל עבור התביעה שלנו במידה והיא מוצדקת פיצוי כספי גבוה מאוד. פיצוי זה יוכל לשמש אותנו לטיפולים רפואיים ולשיפור רווחת החיים האישית שלנו ושל המשפחה שלנו.

למה חשוב שנעמוד על הזכויות שלנו גם מול רופאים?

מאוד חשוב שנדע לעמוד על הזכויות שלנו. אנשים רבים חושבים שרופאים הם אנשים חזקים מאוד ושהם יודעים הכול. רופאים הם גם רק בני אדם והם גם כל בן אדם טועים לפעמים. כאשר הרופא המטפל שלנו ביצע טעות שעלתה לנו ביוקר אנחנו לא צריכים להסכים לקבל זאת. חשוב מאוד שנדע לעמוד על הזכויות שלנו גם מול רופאים שמטפלים בנו. כאשר אנחנו מחליטים לעמוד על הזכויות שלנו ולתבוע את הרופאים שלנו אנחנו מחליטים לשמור על הזכויות האישיות שלנו. חשוב מאוד להכין את תיק התביעה שלנו באופן יסודי. עורך דין מומחה יוכל לסייע לנו להכין את תיק התביעה שלנו באופן שיהיה איכותי מאוד. הוא יוכל לסייע לנו לנצח בתביעה שלנו ולקבל את הפיצוי שמגיע לנו בגין הסבל שעברנו.

חנה קורן - מכון גרפולוגיה

לפרטים ניתן לפנות למשרדנו בחיפה 04-8551180 או בת"א 077-4244450